Yeni Nesil ÖSYM Eğitim Rehberi

Yeni Nesil ÖSYM Eğitim Rehberi, KPSS, TYT, YKS, AYT, ALES ve DGS sınavlarına girecek adayların yeni içerik sağlayıcısı.

Sınav Delisi Yeni Nesil Eğitim Platformu

Merhaba sevgili arkadaşlar bu içeriğimizde sizler için 2018 yılında yayın hayatına başlayan eğitim sitesinden ve neler yaptıklarından bahsedeceğiz.

Bilindiği üzere Türkiye’de sınavlar çok zorlayıcı veya karmaşık olabiliyor. Bu noktada sizlere yardımcı olacak bir site biliyorum. Gerek Puan Hesaplama Robotları olsun gerekse güncel ders notları olsun her şeyi bulabileceğiniz bir eğitim platformu.

KPSS ve YKS sınavları için kendi profesyonel hocaları tarafından oluşturulan online deneme sınavları ve ders notları ile özgün ve kaliteli içerikler sağlayan taban puanları, konu dağılımları, başarı sıralamalarını, sınavdan kaldırılan veya eklenen konuların hepsine ayrı ayrı değinen, eğitim blog yazıları ile merak ettiğiniz sorularınızı açıklayıcı bir dille gideren ALES ve DGS sınavları için çıkmış sorular ve soru çözümleriyle birlikte kolay kullanımı ve sadece tasarım seçen sinavdelisi.com sitesinden bahsetmekteyim.

2019 Eğitim Öğretim yılında evde ders çalışan veya sınava hazırlanan öğrenciler için profesyonel KPSS içerikleri hazırlayan. Öğretmenlik alan bilgisi testi, online güncel bilgiler deneme sınavları ve daha fazlası işte bu anlattığımız sitede. Üstelik hepsi ücretsiz ve kolay ulaşılabilecek şekilde paylaşılmış.

2019 YKS tayfa için Kim Korkar Matematikten sloganı ile haftalık TYT ve AYT matematik notlarını sizler için el yazısı ile hazırlayıp pdf şeklinde yüklemeye devam etmektedir. Hepinizin merak ettiği bir konu ise bu kadar hizmetin bir bedeli olacağı, fakat bu anlattığım yeni nesil eğitim platformunda her şey ücretsiz. Üstelik kendi notlarınızı göndererek para bile kazanabilirsiniz.

Yeni Nesil ÖSYM Eğitim Rehberi olan sitede anlattıklarımızdan da fazlasını bulabileceksiniz. Google Chrome veya direk google arama motorundan Sınav Delisi şeklinde arama yapıp kolaylıkla siteye ulaşabilir ders çalışmaya ve rakiplerinizden bir adım önde olmaya hemen başlayabilirsiniz. Türkiye’ deki diğer kurumlarla da anlaşması olan yeni nesil eğitim platformu Sınav Delisi sitesinin sponsorluğunda bir çok kaynağa da indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunlar; Profesyonel hocalarca oluşturulan ders anlatım videoları, ders notları, deneme sınavları, konu anlatım kitapları, soru bankaları ve daha fazlası.

 

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

22 Ekim 2018

sex hikayeleri
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
14
ADET SORU
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
  • 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ

    2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.   Devamını Oku

  • KPSS Başvuruları Başladı

    KPSS Başvuruları Başladı KPSS Başvuruları Başladı, 2018 KPSS BAŞVURU FORMU NASIL DOLDURULUR ? , 2018 KPSS Sınavı Ne Zaman, 2018 KPSS Sınav Sonuçları ... Devamını Oku

  • Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var

    Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var İngiliz Varkey Vakfı tarafından verilen ve ‘Eğitim Nobel’i’ olarak bilinen ‘Küresel Öğretmen Ödülü’nde bu yı... Devamını Oku

KATEGORİLER