Ales Kaliteli Çözümlü Deneme Sınavı pdf İndir

Ales Kaliteli Çözümlü Deneme Sınavı pdf İndir

Ales Kaliteli Çözümlü Deneme Sınavı pdf İndir, 2019 Ales Çözümlü Deneme Sınavı pdf, 2019 Ales Denemeleri İndir, Güncel Ales Denemesi ve Çözümleri..

Merhaba arkadaşlar bu içeriğimizde Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) Kaliteli Çözümlü Deneme Sınavını pdf formatında paylaştık. 50’şer sorudan oluşan sözel ve sayısal iki ayrı test şeklinde uygulanacak olan toplamda 100 soruluk sınavın süresi, 150 dakika yani (2.5 saat) olarak belirlendi. Siz de hangi konularda eksiğiniz olduğunu öğrenmek ve kendinizi deneme yapmak için aşağıda bağlantılarda vermiş olduğumuz denemeleri indirerek emin adımlarla zorlu sınav maratonunda ilerleyebilirsiniz.

Ales Kaliteli Çözümlü Deneme Sınavı pdf İndir

İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARI KULLANABİLİRSİNİZ

ALES İÇERİKLERİ

EMEĞİMİZE SAYGI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDAN PAYLAŞINIZ.

YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ. HER GÖRÜŞÜNÜZ  ÇOK DEĞERLİDİR.

zorsinav.com sitesi olarak her zaman ALES ve diğer kurum sınavlarına girecek arkadaşlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Sizler de elinizde olan ders notlarını bizlere atarak hem sitemize destek olur hem de paylaşımcı kişiliğe bürünerek diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

TELİF: Dokümanlarımızı dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 3 iş günü içerisinde sitemizden kalıcı olarak  silinir.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

22 Ekim 2018

sex hikayeleri
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
14
ADET SORU
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
  • 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ

    2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.   Devamını Oku

  • KPSS Başvuruları Başladı

    KPSS Başvuruları Başladı KPSS Başvuruları Başladı, 2018 KPSS BAŞVURU FORMU NASIL DOLDURULUR ? , 2018 KPSS Sınavı Ne Zaman, 2018 KPSS Sınav Sonuçları ... Devamını Oku

  • Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var

    Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var İngiliz Varkey Vakfı tarafından verilen ve ‘Eğitim Nobel’i’ olarak bilinen ‘Küresel Öğretmen Ödülü’nde bu yı... Devamını Oku

KATEGORİLER