9.Sınıf Matematik Derslerinde Bir Numara Eğitim

9.Sınıf Matematik Derslerinde Bir Numara Eğitim

Eğitim sisteminin sürekli değiştiği günümüzde, başarılı bir gelecek kurmak için şimdiden temelinizi atmanız gerekmektedir. Lise öğreniminin başlangıcı olan 9. sınıf matematik dersi öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında geliyor. Hayal edilen üniversite ve bölümün kazanılmasında büyük rol oynayan Matematik, başarının tek formülü olarak görülüyor.

 

Matematiğe verilen önemin farkında olan Tonguç Akademi, 9. sınıf matematik konuları için kapsamlı bir eğitim hizmeti vermektedir. Kişiye özel bir çalışma programı oluşturarak Matematik dersinde eksiksiz olarak ilerlemenize yardımcı oluyor.

 

Geleceğe Açılan Kapınız İçin Doğru Adres

 

 

Hayalinize ulaşmanız için elinden geleni yapan Tonguç Akademi, liseye başladığınız ilk yılınızda 9. sınıf matematik dersinin tüm konularını en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Her öğrencinin ulaşmak istediği hedefe uygun olan bir çalışma düzeni kurarak özel ders niteliğinde eğitim veriyor.

 

Eksiklerinizi belirleme konusunda yardımcı olan eğitim kadrosu hem sınavlarda hem de okulda başarı elde etmeniz için eksiksiz bir şekilde ilerlemenize yardımcı oluyor. Kişiselleştirilmiş çalışma düzeni sayesinde tüm zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz.

 

Hedefinizi belirleyeceğiniz 9. sınıfta, başarıya ulaşmak için kat etmeniz gereken yoldaki engelleri kaldırıyor. Matematik dersi içerisinde birbirinden farklı konular bulunmaktadır. Her konuda seviyenizin farklı olabileceği düşünülerek her konu için ayrı video dersler hazırlanmaktadır. Kendi alanında Türkiye’nin önde gelen eğitmen kadrosuna sahip Tonguç Akademi, Milli Eğitim müfredatına bağlı kalarak eğitimleri sunuyor.

 

 

Tüm öğrencilerin zorluk çektiği matematik problemler konu anlatımı videoları sayesinde bu zorluğu beraber aşmak için çalışıyor. Detaylı analizler yapan eğitmenler, eksiklerinizi gidermek adına soru çözümleriyle destek oluyor. Performansınız sürekli izlendiği için eksik olduğunuz alanlar da kolaylıkla belirlenebiliyor. Öğrendiklerinizi tekrar etmeniz için dijital sorular platformu oluşturarak anlatılan konuyu anlayıp anlamadığınız hemen test etmektedir. Soru çözümünde yapamadığınız soruların yanıtlarını anında izleyerek farklı soru tiplerini görme şansı elde edeceksiniz.

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

22 Ekim 2018

sex hikayeleri
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
14
ADET SORU
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Üniversite Yemek Fiyatı

  Çıkan yemeklerden memnuniyet normal seviyede ancak iki ve daha fazla öğün çıkan üniversitelerde aynı gün çıkan ikinci yemek için 3-4 katı fiyat ... Devamını Oku

 • Üniversite Öğrenci Sayıları

  YÖK, internet sitesinden üniversitelerde öğrenim gören birinci öğretim, ikinci öğretim, uzaktan eğitim ve açık öğretim fakültelerinde okuyan öğrencil... Devamını Oku

 • 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ

  2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.   Devamını Oku

 • KPSS Başvuruları Başladı

  KPSS Başvuruları Başladı KPSS Başvuruları Başladı, 2018 KPSS BAŞVURU FORMU NASIL DOLDURULUR ? , 2018 KPSS Sınavı Ne Zaman, 2018 KPSS Sınav Sonuçları ... Devamını Oku

 • Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var

  Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var İngiliz Varkey Vakfı tarafından verilen ve ‘Eğitim Nobel’i’ olarak bilinen ‘Küresel Öğretmen Ödülü’nde bu yı... Devamını Oku

KATEGORİLER