Gizlilik

Gizlilik

zorsinav.com internet sitemizi ziyaret eden her bireyin IP adresini bağlantı zamanı, bağlantı saati ve bağlantı konumunu kendine ait serverlerinde güvenle barındırmakta olup, bu bilgiler gerek sistem güvenliği, buna ek olarak olası ziyaretçi problemlerinin çözümünde kilit bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

İnternet sitemize üye olan, yorum atan ve iletişime geçen ziyaretçilerin iletişim bilgileri gerektiği takdirde onunla iletişime geçebilme açısından sitemizde kaydedilmektedir. Sitemizde iletişim bilgileri bulunan her kullanıcıya gerekli olduğu zaman e-posta ile ulaşılma yetkisine sahiptir. Güvenlik ve saygı gereği ziyaretçilerimizin iletişim bilgileri herhangi bir üçüncü firma veya şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır.

Ziyaretçilerimizin özel bilgileri kendileri için ne kadar değerli ise aynı şekilde zorsinav.com internet sitesi içinde bir o kadar önemlidir. Fakat, mevcut yasalar çerçevesinde, devlet organları yasaklı içerik tespit edip, tarafımızdan ziyaretçilerin iletişim bilgilerini talep ettiği takdirde, gerekli şahıslar bilgiler, sitemiz tarafından devlet yetkililerine ulaştırılabilir.

İletişim bilgilerinize dilediğiniz zaman erişir ve aynı zamanda onları güncelleyebilirsiniz. Bunların içerisinde, e-posta/e-mail adresiniz ve şifreniz mevcuttur. Buna ek olarak, paylaştığınız içerikleri, videoları ve yorumları silme hakkınızda mevcuttur. Eski bilgileriniz ise sunucularımızda yedeklenmektedir.

Ziyaretçilerimizin sitemiz içerisinde yaptığı her yorum, içerik, görsel girişi kendi çerçevesinde korunmaktadır. Yapılan her yanlışdan ziyaretçi sorumludur. Karşısına çıkabilecek bütün olumsuzlukları ziyaretçinin kabul etme mesuliyeti vardır. Yapılan hata silinse dahi sunucularımızda şifrelenmektedir gerektiği zaman adli delil olarak gösterilip hukuksal işlemler başlatılabilir.

Güvenlik

İnternet sitemizin güvenliği/korunması için tüm önlemler üst düzeyde alınmıştır. Ziyaretçilerin özel bilgilerinin dışa sızdırılması asla söz konusu olamaz. Ziyaretçilerin parolalarını unuttuğu takdirde sistemimiz tarafından yeni şifreleri sistemde kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir. Güvenlik amacıyla, şifreler ziyaretçilerin kayıtlı olduğu e-posta/e-mail adresi dışında başka bir adrese gönderilmez.

YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

22 Ekim 2018

sex hikayeleri
KPSS
SON SINAVLAR
SORU
ÇÖZEN
1
ONLİNE SINAV
14
ADET SORU
DEFA ÇÖZÜLDÜ
KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Üniversite Yemek Fiyatı

  Çıkan yemeklerden memnuniyet normal seviyede ancak iki ve daha fazla öğün çıkan üniversitelerde aynı gün çıkan ikinci yemek için 3-4 katı fiyat ... Devamını Oku

 • Üniversite Öğrenci Sayıları

  YÖK, internet sitesinden üniversitelerde öğrenim gören birinci öğretim, ikinci öğretim, uzaktan eğitim ve açık öğretim fakültelerinde okuyan öğrencil... Devamını Oku

 • 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ

  2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ 2018 ÖSYM SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.   Devamını Oku

 • KPSS Başvuruları Başladı

  KPSS Başvuruları Başladı KPSS Başvuruları Başladı, 2018 KPSS BAŞVURU FORMU NASIL DOLDURULUR ? , 2018 KPSS Sınavı Ne Zaman, 2018 KPSS Sınav Sonuçları ... Devamını Oku

 • Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var

  Eğitim Nobel’inde ilk 10’da Bir Türk Var İngiliz Varkey Vakfı tarafından verilen ve ‘Eğitim Nobel’i’ olarak bilinen ‘Küresel Öğretmen Ödülü’nde bu yı... Devamını Oku

KATEGORİLER